יום שלישי, 8 ביוני 2010

רשת חברתית למקדמי אתרים - יוזמה מבורכת מבית סאו-סימפל

רשתות חברתיות מזמן הפכו לכלי שיווק יעיל ונכנסו ללקסיקון השירותים והמוצרים של כל חברות השיווק באינטרנט כשירות אינטגראלי בתוך חבילת המוצרים הכוללת של החברה. אין חברת שיווק באינטרנט או קידום אתרים אשר אינה מציעה את השירות של חשיפה ברשתות חברתיות או בהגה המקצועית באז ויראלי.
במאמר אחר שפורסם בבלוג "בהלת הפייסבוק" נכתב על הטרנד החדש של כל העסקים לפתוח עמודים בפייסבוק ולפרסם את עצמם בתקווה שגולש פייסבוק היושב עם כרטיס האשראי ירכוש את המוצר או יתעניין, המודל של פייסבוק עובד במידה מסוימת אך אינו משתווה למודל הרוחחים של אותה פעולה בגוגל, מגמה זו שהלכה וגדלה עם הזמן והוכיחה את עצמה לאחרונה כמצב קיים יותר מאשר טרנד חולף, אמנם ענקית הרשתות החברתיות (פייסבוק) אינה מנוע חיפוש, אך אין זה מונע מעסקים לפתוח עמודים תווך באתר בכדי להגיע לכמה שיותר אנשים.
הרעיון של שיווק ברשתות חברתיות עלה כחלק מהפוטנציאל הגלום במבנה של "רשת חברתית" , מקום אופטימאלי לקידום אג'נדות שונות וכמובן את העסק שלנו, אמנם אינני מאמין שמישהו יושב וקונה מוצרים שמוצגים בפייסבוק למעט אולי הפנאטים של פארמוויל שקונים את הכסף של המשחק בכסף אמיתי.

רשת חברתית סגורה למקדמי אתרים - מה היתרונות ברשת סגורה

ובכן להבדיל בין פייסבוק ורשתות חברתיות אחרות, שבהן הבאז, בניית רשת של BACKLINK ומיתוג אישי חיובי הן עיקר העבודה, חברת סאו-סימפל הקימה לא מזמן רשת חברתית סגורה למקדמי אתרים, בדומה לרשתות חברתיות של מכללה המעניקה לסטודנטים מקום להכתבת ולהעלות קבצים, בוגרי הקורס קידום אתרים של מכללת ג'ון ברייס. הקורס שהוקם על ידי ג'קי סויקיס וחברת סאו-סימפל פועל במכללת ג'ון ברייס כבר כמה זמן בהצלחה רבה, עד כה הקורס הניב כ-450 בוגרים פעילים שרובם עצמאיים בשוק העבודה וחלקם שכירים בתחום.
הקורס קידום אתרים הספציפי הזה הניב סטנדרט עבודה של ממש והציב רף איכות גבוה מאד בכל הנוגע לנהלי עבודה מול לקוח, קידום אתרים, טקטיקות לגיטימיות ושיתופי פעולה. יוזמה זאת של יצירת רשת חברתית למקדמי אתרים אשר זמינה לבוגרי הקורס היא בעלת פוטנציאל כה משמעותי שיש בה את היכולת לשנות את חוקי משקל שיתופי הפעולה בארץ.

קורס קידום אתרים - פתוח לבוגרי הקורס לכל מחזוריו - התעדכנות שוטפת קשר אישי לאחר הקורס

קורס קידום האתרים של סאו סימפל משתנה ומתפתח ממחזור למחזור, אותם מודולים שיש בקורס היום יכול מאד להיות שבמחזורים קודמים לא היו, לכן הרשת החברתית מהווה מקום מפגש של כל המחזורים כולם, ומאפשרת לסאו סימפל לפרסם את המודולים החסרים לבוגרי הקורס, לעדכן במידע האחרון והעדכני והנחות הלאה גם לאחר סיום הקורס. הקשר עם הבוגרים הוא בעדיפות עליונה והפלטפורמה הזו מושלמת לתכנים אלו.

קורס איכותי - סטנדרט עבודה - הידוק היחסים עם בוגרי הקורס

קורס קידום אתרים איכותי, הוא כלי יעיל להעלות את רף האיכות בשוק, אך בשביל שקורס כזה יהיה משמעותי עליו לחול על מספרים משמעותיים של בוגרים אשר מיישמים את העקרונות האלה, בתחום קידום אתרים שעד לא מזמן היה פרוץ לחלוטין לשרלטנות אפילו כמות של כמה מאות בוגרים הפועלים בצורה עצמאית בשטח יכולה לשנות את חוקי המשחק ואת פני שוק העבודה בתחום.
בארץ כל כך קטנטנה 450 איש שמדברים באותה שפה מהווים כוח בלתי מבוטל לשיתופי פעולה איכותיים, וכוח שבהחלט מרים סטנדרט חדש של עבודה ורף תקן גבוה יותר, יותר ויותר לקוחות דורשים לקבל דו"חות חודשיים, דיווחים שוטפים ואם עד לפני חמש שנים התחום היה מוצף בשרלטנים, היום הם כמעט ולא קיימים בשוק.
לא רק שכניסת הקורס של סאו-סימפל לשוק שינתה את פני שוק העבודה ואת סטנדרט העבודה כולו, אלא קורס זה שימוש כקרש קפיצה ודלת לעידן חדש שבו התחום מקבל את הכבוד המגיע לו ונמצא במודעות היומיומית של בעלי אתרים ועסקים באינטרנט, מה שהפך את התחום ליוקרה אמיתית, ואת המומחים לאיזטוריים.

רשת מקדמי אתרים סגורה - אחידות עבודה

הכוח האמיתי ברשת החברתית הזו טמון בעובדה שקיימת בתוך הרשת אחידות, אחידות מידע. אחידות מידע זו מאפשרת ליצור שיתופי פעולה רחבים יותר ואמיתיים יותר עם הצד השני, במידה והחברה איתה אנו משתפים פעולה מדברים בה באותה "שפה" כמונו, יהיה קל יותר להגיע להחלפות קישורים טובים יותר, הפצות תוכן איכותיות יותר, מציאת עבודה הדדית או שיתוף בקמפיינים.

יציאה קלה לשוק - יתרון שיש לבוגרי הקורס של ג'ון ברייס

אחד השיקולים הגדולים ביותר שיש לכל מתעניין בקורסים השונים במכללות הייטק, הוא השיקול של ביקוש לשמרה במקצוע שאותו נלמד. השאלה האם אמצא עבודה לאחר הקורס היא מהותית ולפעמים חורצת את התשובה לשלילה או לחיוב. אין לנו איך לצפות האם נתקבל למשרה בתחום או שנשאר עם תעודה ונעבוד במלצרות או תחום אחר, ואין למכללה דרך להבטיח קבלה לעבודה (למרות ששולפים מג'ון ברייס בוגרים כל הזמן לכל מיני משרות)
הרשת החברתית למקדמי אתרים מהווה מקום מושלם לבוגרי הקורס למצוא בו עבודה גם כשכירים וגם ליווי צמוד עם ממוחים במידה ואנו מקימים עסק עצמאי, חשוב להזכיר שהכניסה לשוק העבודה יכול להיות טראומטית להרבה אנשים, שעבדו בחברות מסודרות ולפתע מוצאים את עצמם המומים מהעובדה שהם מנהלים הכל לבד.
לשם כך המומחים והחברים ברשת מסייעים אחד לשני בשיתופי פעולה, מציאת כותבי תוכן, מציאת עובדים. עזרה של ממש להכנס לשוק העבודה כעצמאי מצד אחד ומסייעים במציאת עבודה למקדמי אתרים המעוניינים להיות שכירים, רק חישבו כמה חשיפה ממוקדת ואיכותית נקבל, בתוך הרשת.

חושב שאתה מקצועי מספיק להצטרף לרשת החברתית ? האפשרות פתוחה בפנייך

הרשת החברתית למקדמי אתרים אמנם פתוחה לכל בוגר קורס של ג'ון ברייס אך אם אתם חושבים שאתם מקצועיים מספיק, ויכולים לתרום, ישנה פרוצדורה פשוטה שאתם יכולים לנקוט בכדי להצטרף לרשת זו. השלב הראשון הוא ראיון אישי עם ג'קי סויקיס עצמו מומחה קידום אתרים אשר ייסד את הרשת ואת חברת סאו סימפל, במידה ותמצא מתאים תשלם סכום סמלי חד פעמי בכדי לרכוש את החברות ברשת.

למה ראיון אישי ?

הרשת החברתית הספציפית הזו מושתתת על איכות, מקצועיות, אמינות והרצון לשיתופי פעולה נקיים, על כל מועמד המעוניין להצטרף להיות בעל איכויות מסוימות שנבדקות מראש, ולכן יש צורך בראיון אישי מעמיק בכדי לראות האם תוכלו להימצא כמתאימים.

למה תשלום חד פעמי ?

התשלום הינו תשלום סמלי, הנועד להבדיל בצורה חדה את היתרון שיש לבוגרי הקורס של ג'ון ברייס בכל הנוגע לחברות ברשת החברתית הסגורה, וכמובן זו הבעת ההתחייבות של המועמד להצטרף תחת התנאים, כאשר משלמים על דבר מה מתחייבים מעט יותר.
לסיכום :
רשת חברתית לקידום אתרים ראינו בעבר, בצורה מעט אחרת... הרשת כשלה כתוצאה מניגוד אינטרסים של כל הגורמים המעורבים בה והפכה להיות זירת תחרות של שיסוף גרונות איפה שרק אפשר, במקום ליצור אחדות יצרו תחרות. היוזמה המבורכת של ג'קי סויקיס וחברת סאו סימפל תשים רשת חברתית חדשה על המפה, כזו שתביא ליישור קו בשוק העבודה.
מעוניינים להיות חלק מהרשת ?

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה