חדשות קידום אתרים

בתחום העבודה של קידום אתרים, ובכלל בהייטק בכלליות יש חשיבות רבה להתעדכנות בתחום בצורה שוטפת, תחום האינטרנט מתפתח בעשור האחרון בקצב שגובר בצורה ליניארית, כל שנה מתווספים כלים חדשים, אלגוריתמים חדשים, האינטרנט למעשה מתייעל למען הגולש ועל ידי הגולש.

התנהגות הגולש - גורם חשוב בהתקדמות מנועי החיפוש


הצורה שבה התנהג הגולש ברשת לפני 10 שנים השתנתה דרסטית , עם התפתחותם של מנועי החיפוש, עד אשר מנועי החיפוש הפכו להיות המצפן של הגולש על גבי הרשת, אנו לא יכולים למצוא מידע חדש על גבי האינטרנט ללא מנועי החיפוש.

גוגל עומדת בראש מנועי החיפוש, בעלת הטכנולוגיה הכי מתקדמת וכוח מחשוב שעולה על זה של נאס"א. ככל שהזמן עובר גוגל מוסיפה ומשנה את האופן שבו מנוע החיפוש מציג את התוצאות, ואם אנו מעוניינים לעמוד בראש התוצאות בביטוי שלנו, עלינו להתקדם עם מנוע החיפוש.

בכדי להבין איך להתקדם בהתאם לדרישות של גוגל, עלינו להתעדכן באופן שוטף בשינויים שגוגל מטמיעה לתוך מנוע החיפוש, ישנן אין ספור מקורות אמינים החל מהבלוג של מאט קאטס, עד להצהרות הרישמיות ל גוגל, כמקדמי אתרים עלינו לקרוא בין השורות. כל מידע שגוגל מוציאה החוצה ממודר בצורה קפדנית, ונועד לקדם את החזון של גוגל.

תחשבו על כך, גוגל מעוניינים שהגולש ובעלי האתרים יתנהגו וינהלו את הרשת בהתאם לחזון של גוגל , גוגל כמובן שלא יכולה לחשוף את כל המפרמטרים שנכנסים לדירוג האתרים, בדיוק בגלל הסיבה שאנו יכולים להטות את התוצאות אם ננצל פירצות במנוע.

הצהרות רישמיות - לקרוא בין השורות - להבין לאן מנועי החיפוש מתפתחים


למעשה בקידום אתרים עלינו לקחת את ההצהרות של גוגל ושל מאט קאטס ומומחים אחרים ולקרוא בין השורות בכדי להבין טוב יותר לאן פניהם מועדות.
אם אנו נפעל לפי מידע שאינו "טרי" אנחנו יכולים למצוא את עצמנו בצרות של ממש, הדירוגים יכולים להפגע ודבר שהיה לגיטימי היום יכול להיות שיגרור עונשים מחר.

הפתרון הקל ביותר להשאר מעודכנים הוא לקרוא, עם זאת הרשת מוצפת בכל כך הרבה תכנים בנושא שקשה להבדיל בין התכנים האיכותיים לתכנים הפחות איכותיים, שלא לדבר על כפילויות תוכן שיש על גבי הרשת, אנו יכולים ללמוד דבר מה על קידום אתרים מ -6 מקורות שונים ב 6 ניסוחים שונים.

לכן עלינו לבצע סינון קפדני על ידי מספר פרמטרים חשובים בכדי לקבוע מדדי אמינות מידע של האתרים השונים המציגים אותו. במאמר שפורסם בבלוג של דוראן, ניתן לקבל מספר פרמטרים שאולי פסחתם עליהם כאשר בחרתם מקור מידע.

לאחר הסינון הקפדני, תוכלו לקבל זרם שוטף של חדשות קידום אתרים שמתעדכנות בתדירות תכופה, ונוכל להשאר מעודכנים על ידי סינרגיה של מספר מקורות יחד, בכדי שנוכל לקבל את התמונה הכללית , וההתקדמות של התחום כולו.
בדרך כלל אני ממליץ לקרוא את המקור באנגלית אך אפרט פה גם מקורות בעברית, עליי להזהיר שהמקורות בעברית אינם נאמנים למקור כמו המקורות בשפה האנגלית.

http://www.askpavel.co.il/news - עברית
https://moz.com/blog - אנגלית
http://searchengineland.com/ - אנגלית
https://www.searchenginejournal.com/ - אנגלית
https://searchenginewatch.com/ - אנגלית
https://googlewebmastercentral.blogspot.co.il/ -אנגלית (האתר הרשמי של גוגל)
https://www.seroundtable.com/ - אנגלית
http://backlinko.com/ - אנגלית
https://www.stonetemple.com/blog/ - אנגלית

אלה רק חלק קטן ממקורות המידע האמינים שיש לתחום הזה, אם חשוב לנו להתעדכן בזמן, עלינו לפנות לבלוגרים הרציניים של חו"ל, האלגוריתמים והשינויים הדרסטיים מגיעים לארה"ב לפני שהם מגיעים לגוגל ישראל, ישנם אפילו פרמטרים שפועלים ששם , שאינם רלוונטיים לגוגל ישראל. אף המצב הזה משתנה כל הזמן, במיוחד בזמן האחרון.

חברה אשר לא מתעדכנת באופן שוטף , יכולה לגרום לנזק ממשי ללקוחותיה. וכמובן שכמו בכל מקצוע, חשוב להשאר עם המידע הטרי ביותר, בכדי לתת לעצמך יתרון יחסי על היריבים האחרים שלך בתחום בו אתה מקדם.
מספר העדכונים שגוגל מטמיעה בחודש בודד על מנוע החיפוש הוא בסביבות 400 שינויים.

השירות הטוב ביותר ללקוח - התוצאות הטובות ביותר בגוגל


חלק ממדד השירות שלנו כחברה למעט התוצאות בשטח, נמדדות בעבודה שאנו משקיעים בשביל הלקוח שלנו, חלק מהעבודה היא להשאר מעודכן במה שקורה בתחום ולהשאר עם האצבע על הדופק בכל זמן בכדי לתת את המענה המהיר ביותר לשינויים אשר יכולים להתרחש.

הן מבחינת תחרות, מה המתחרים שלי עושים? והן מבחינת מנוע החיפוש, מה השינויים שהוטמעו בו ככל שהזמן עובר, גוגל בסופו של דבר שואפים למקד את מנוע החיפוש בכדי להביא לתוצאות המדויקות ביותר והרלוונטיות ביותר לגולש שהקיש את השאילתא.

כמקדם אתרים אנחנו העיניים של הלקוח למנוע החיפוש, אנחנו למעטה הטרנספורמטור, שמתרגם את שפת מנוע החיפוש לאתר וכן הפוך, מתוקף תפקידנו להמשיך להתאים את האתר למנוע החיפוש לא משנה כמה שינויים נעשים. עלינו ללמוד את גוגל ואת התנהגותו ולצפות את השינויים הקרבים.

להתעדכן בחדשות קידום אתרים, דווקא מהמאגרים אשר מתעדכנים הכי מהר , הבלוג של מאט קאטס, הבלוגים המקצועיים בחו"ל. מאפשר לנו זמן תגובה מהיא יותר ומענה טוב יותר ללקוחות שלנו, במידה ונעשה שינוי דרסטי במנוע החיפוש.

שיתוף מידע - דרך טובה להשאר מעודכן


עד כמה שהדבר נשמע אבסורד, דרך יעילה מאד להשאר מעודכנים היא דווקא לשתף את המידע העדכני ביותר עם הקולגות והחברים לתחום, על ידי יצירת יישור קו, אנו יכולים לעלות על הדברים אשר יושבים על הדקויות הקטנות בתחום, ואף להחליף מידע יעיל בינינו לבין השותפים האחרים שלנו לתחום.

קידום אתרים כולו מבוסס על שיתופי פעולה, לא ניתן לקדם אתרים ללא יצירת שיתופי פעולה רחבים, וגם אם היינו מוצאים דרך ויש לנו משאבים לבנות את הקישורים כולם בעצמנו, אנחנו סוגרים לעצמנו דלת עצומה אם נבחר שלא לשתף פעולה עם אף אחד.

שיתופי הפעולה והמידע בתחום קידום אתרים הם אחד הכלים היעילים לפתוח לעצמנו דלתות ללקוח הגדול הבא, לחברות שיסייעו לנו שנצטרך, וליצירת סטנדרט עבודה אחיד ומוכח. ככל שמקדמי אתרים יהיו מעודכנים יותר, שיתופי הפעולה יהיה קלים יותר ומהירים יותר.

*  חדשות קידום אתרים - מידע טרי
* מקורות מידע אמינים
* לקרוא בין השורות - בהצהרות הרישמיות של גוגל
* שיתוף מידע
* שיתוף מידע
* יצירת סטנדרט עבודה מוכח
* העלאת הרמה הכללית בתחום קידום אתרים

סדר הפעולות האלה, בסופו של דבר מניב רמה גבוהה יותר של שירות לכל חברות קידום האתרים בארץ. אנו למעשה משפרים ומשדרגים את רמת השירות והמוצר ללקוחות שלנו על ידי יצירת סטנדרט עבודה גבוהה יותר, ככל שאנו נשאף לתת שירות טוב יותר, אדיב יותר, אמיתי יותר ונשים לעצמנו בראש ובראשונה שהלקוח שלנו יעשה יותר כסף, כך אנו נצליח.