קידום אתרים בארה"ב

קידום אתרים בחול - זה לא הזירה של גוגל ישראל

כאשר ניגשים לבצע קידום אתרים בחו"ל בין אם מדובר בקידום בארה"ב או קידום אתרים באירופה ובכלל בשפה האנגלית, חייבים להבין שחוקי המשחק אמנם דומים
קידום אתרים בחו"ל מניב רווחים גדולים יותר
קידום אתרים בארצות הברית יכול להניב רווחים גבוהים לעסק
לאלו של קידום בשפה העברית בישראל אך שונים לחלוטין, אמנם עקרונות הבסיס של מבנה האתר, מיקום השרת, תוכן האתר וקישורים נשארים כמעט זהים אך יש בתוכם דפוסי פעילות אחרים לחלוטין שדורשים התייחסות שונה לחלוטין מאשר קידום אתרים בישראל או בשפה העברית. 

קידום אתרים בארצות הברית שונה לחלוטין מקידום אתרים בישראל

שלא יגידו לכם אחרת, קידום אתרים בחו"ל לרבות תחומים תחרותיים בארצות הברית הינו שונה מקידום אתרים של ישראל, נכון קהל היעד והרווח הפוטנציאלי מקידום אתר בארה"ב גדולים הרבה יותר מאשר לקדם את העסק שלכם כאן בישראל, אבל חייבים להבין שהצורה שבה עובדים מול גוגל חו"ל היא אחרת לחלוטין מאשר קידום בארץ. 

שלבי קידום אתרים בחו"ל לרבות קידום אורגני בגוגל ארה"ב:

1. מחקר מתחרים מקיף ומעמיק + מדרג תחרותיות של התחום
2. מחקר ביטויי מפתח מקיף לתחום
3. התאמת ארכיטקטורת האתר למילות המפתח והמבנה הטכנולוגי
4. בניית תשתית ייעודית לקידום האתר בעזרת פלטפורמות קיימות
5. איתור ומיפוי כל הפלטפורמות שמומלץ לאתר הלקוח להופיע בהם
6. יצירת אסטרטגיית תוכן מלאה להפצה לחיצונית
7. פעילות שוטפת ובקרה

קידום אתרים במספר שפות עם אותו אתר

כמעט כל בעל אתר שהתייעץ עם מקדם אתרים שמע לפחות פעם אחת שכמה שפות על אותו דומיין זו בעיה רצינית, אכן לקדם אתר שמבוסס על RTL (ימין לשמאל) עם שפה של שמאל לימין יהווה בעיה. כמו כן הצורה שבה גוגל ארה"ב מתייחס לאתר לפי הסיומת שלו (com, co.il, net) מהווה מכשול לא פשוט לאתרים ישראליים שרוצים להופיע בארה"ב. אין זה אומר שזה לא אפשרי, זה אפשרי מאוד אם זה נעשה נכון ובנוי נכון כבר מהשלב הראשון. 

גוגלל עובד בצורה מותאמת גיאוגרפית, משמעות הדבר היא שגוגל אוהב לראות שאתר בשפה הגרמנית יהיה מותאם לשוק הגרמני ולא רק בשפה אלא במיקום האחסון של האתר, האתרים המקשרים אליו, הטקסט שלו וכו'. 
בכדי לקדם במספר שפות יש צורך לבצע תהליך של התאמות האתר לשפה בה רוצים להתקדם ולעיתים יש צורך בפתיחת תתי אתר או sub domains של אותו בכדי להשיג את המטרה. 

קידום אתרים local בארה"ב - איך עושים את זה?

הרבה עסקים שמבצעים קידום אתרים בארצות הברית מחפשים להופיע בחיפוש הלוקאלי (התוצאות המקומיות), החיפוש המקומי של גוגל הינו אלמנט שגוגל מאפשרים לעסקים בארצות הברית בכדי שיוכלו להופיע בתוצאות החיפוש המקומיות בצורה יעילה יותר, ישנם מספר רב של אתרים ואינדקסים שאם העסק שלכם יופיע בהם עם כל פרטי העסק בצורה חשופה, שם, טלפון, כתובת אמריקאית מלאה, מיקוד וכו' תוכלו להופיע בתוצאות אלו. 

כמו כן שימוש בתשתיות ייעודיות יכול לסייע בהופעה בlisting של גוגל local, עד לא מזמן הייתה קיימת פירצה פשוטה בתוצאות המקומיות שכל אחד יכול היה להכנס ולהופיע, אך גוגל סגרו את פירצה זו וכעת יש לעבוד בצורה מסודרת ונקייה יותר בכדי להשיק תוצאות רלוונטיות.

קידום אתרים בתוצאות המקומיות בגוגל ארה"ב הפך להיות חלק בלתי נפרד מחיזוק מדדי הסמכות של הדומיין שלכם מה שתורם באופן ישיר לקידום האורגני בתוצאות החיפוש, מדובר בתהליך קידום ששזור אחד בשני וללא ספק חייב להיעשות בצורה מדוקדקת ונכונה תוך תכנון מלא מראש.

להתייעצות חינם או קבלת הצעת מחיר - לחצו כאן או השתמשו בטופס יצירת הקשר בצד שמאל למעלה.