קורס קידום אתרים

קידום אתרים הוא תחום אחד מהיקרים והנחשבים ביותר בתעשיית ההייטק , היוקרה שלו נעוצה בעובדה שהידע האמיתי בתחום נמצא  בחזקת החברות הגדולות בלבד, לעומת תחומים אחרים שהידע בו הוא גלוי לכל ויש סטנדרט עבודה ידוע בשוק בקידום אתרים עד לפני שלוש שנים לא היה סטנדרט עבודה או קורס מסודר המעביר את המידע

ידע זה כוח – כוח יקר


תחום קידום אתרים מאפשר לנו להבין את מנוע החיפוש ולראות דרך עיניו, כל אתר שיודע לעשות את זה בצורה יסודית יכול להופיע באיזה ביטוי מפתח שירצה בעמוד הראשון, לכן המידע הזה יקר מערך.

הצורך בקביעת סטנדרט בתחום קידום האתרים נבע מכך שהתחום כולו היה פרוץ לשרלטנות מכיוון שהתוצאות לפעולות שלנו כמקדמי אתרים מתחילות לקבל משמעות רק כחצי שנה אחרי הקידום לפחות, מקדמי אתרים יכלו לגבות כסף ולא לעשות דבר.

קורס קידום אתרים –  הפתרון האולטימטיבי


קורס קידום אתרים מקצועי שמועבר על ידי מומחים בתחום עם ניסיון מוכח, במכללת הייטק עם שם ארצי היה הפתרון המתבקש למצב שבו השוק פרוץ וכל מי שרוצה טוען שהינו מומחה בתחום.

·    ידע מקצועי
·    אמינות
·    ניסיון מוכח
·    תעודת הסמכה
·    יצירת תחרות חופשית
·    סטנדרט עבודה בשוק

אלה מספר עקרונות שהקורס העניק לנו ולמעשה הביא פתרון חד וחלק לפריצות בתחום והקימו יישור קו ייחודי המשרת את הלקוחות ובעלי העסקים באינטרנט , וכמובן מאפשר למנוע החיפוש להעניק תוצאות רלוונטיות , אמיתיות ומועילות לגולש בזמן הקצר ביותר.

ידע מקצועי – הענקת הבסיס לכל מקדם אתרים


אחת הבעיות שהיו בתחום קידום אתרים בעבר הייתה העובדה שכל אדם שרצה לעסוק בכך פשוט יכול לקרוא מאמרים מהאינטרנט בהתעלם מכמה המידע בהם רלוונטי או האם המידע אמין, ליישם כמה עקרונות פשוטים, אחרי כשבוע שבועיים לקרוא לעצמו מומחה בקידום אתרים.

בעלי עסקים אשר נפלו ברשת הזו הוציאו אלפי שקלים על קידום דמה שלא הועיל ואף הזיק לאתרים במקרים מסוימים בצורה יוצאת דופן, האמינות בקידום אתרים התדרדרה והשוק הזה היה בצרה.

הענקת ידע מקצועי למקדמי אתרים ובסיס יציב ואמיתי , מעניק לאותם מקדמים אתרים את היכולת להפוך למומחים אם יעמיקו את הידע שלהם, ומאפשר ללקוחות או לחברות
בחוץ לקבל מקדם אתרים שיש לו ידע בסיסי בקידום , ידע אמין ומקצועי. ידע שניתן ליישם תוך שימוש בעקרונות נכונים בכדי ליצור קידום ממשי לאתרים ברחבי הרשת.

בסיס חזק = קידום יציב - רומא לא נבנתה ביום אחד


הענקת בסיס חזק ויציב למקדמי האתרים הכניס והטמיע בצורה יסודית סטנדרט עבודה רציני ומקצועי, והעניק לבעלי האתרים הזדמנות לבחון ולהיחשף למידע זה ממקור ראשון ואמין לראשונה מאז שהתחום נכנס לשוק ההייטק.

אמינות – הכלי להצלחה בקידום אתרים


בכל תחומי החיים אמינות היא ערך עליון, כמו בתחום נדל"ן , עריכת דין, או אפילו ניהול אתר פשוט , בקידום אתרים יצירת אמינות בינינו לבין הלקוח היא בעלת החשיבות העליונה ביותר. בכדי שתוכל להיות מומחה בתחום עלייך ליצור אמינות.

אמינות שמבוססת על מידע אמיתי וניסיון בשטח ולא על ידי שרלטנות או פריצות בתחום.
קורס קידום אתרים מעניק את הכלים ליצירת אמינות כמו זו בעצם הענקת המידע האמיתי והאמין למקדם האתרים לקחת איתו הלאה לעבודתו.

ניסיון מוכח – האוטוריטה בכל תחום


אין אמירה חזקה יותר מניסיון מוכח , ברגע שישנם תוצאות שנעשו בעבודה שוטפת ואמינה יש לנו ניסיון מוכח לידע שצברנו ולמידע שקיבלנו. קורס קידום אתרים מעניק לנו מידע אמין ומוכח שמבוסס על ניסיון אמיתי.

מומחים בתחום המעבירים את הקורסים השונים הם בעלי ניסיון מוכח בתחום.
האוטוריטה האמיתית בתחום, והידע שהם מעניקים מבוסס על ניסיון של שנים של עבודה שוטפת וטעייה, בכדי שנוכל לצמוח כמקדמי אתרים על בסיס הטעויות שלהם ללא הצורך בעשיית אותם טעויות.

תעודת הסמכה – עידן השרלטנות תם


ברגע שלאחר הקורס אנו מקבלים תעודת הסמכה שלמעשה מוכיחה את היותנו מקדמי אתרים מוסמכים, נסגר עידן השרלטנות. היום אין אדם שיכול לטעון כי הינו מומחה, השוק הפך לזירה תחרותית ובה מוסמכים ולא מוסמכים. המידע הזה פתוח לעיני הציבור

הטענות כי "אני מומחה קידום אתרים" שכחו עם הזמן ככל שיצאו עוד בוגרי קורס קידום אתרים עם תעודת ההסמכה. ברגע שהקורס מתנהל על ידי מומחים , ובמכללת יוקרה ששמה מוכר בארץ ואף בחו"ל . יש בסיס והוכחות להיותנו מוסמכים. והתעודה הזו מקובלת על ידי כל חברת הייטק או חברה אחרת איתה נעבוד.

קידום אתרים מקצועי הוא אחד המקצועות החופשיים היחידים בהם אין צורך בידע טכני של ממש וניתן דרך קורס מעמיק ומקיף ללמוד את הכול על זרי התחום, בעודו תחום שבחיתולים הפוטנציאל לרווח הוא אדיר.

תחרות חופשית – טוב לבעלי העסק , טוב למקדמי אתרים


קורס קידום אתרים לא רק הביא לנו סטנדרט עבודה שוטף , תעודות הסמכה וסגירת הפריצות בתחום. ידע אמין ומקצועי ובסיס טוב לכל מקדם, אלא גם יצר מקום לתחרות חופשית, תחרות חופשית מאפשרת לבעלי העסקים לבחון יותר מאופציה אחת ולכן להיחשף לכמה שיותר מקדמי אתרים איכותיים שבאמת עברו הסמכה ושיש להם ידע מקצועי אמיתי בתחום.


תחרות חופשית = שיתופי פעולה ולא אויביםכל מקדם אתרים יודע מהי החשיבות של החלפות קישורים בתחום קידום אתרים, שיתופי פעולה עם מקדמי אתרים אחרים או חברות קידום אתרים הן קריטיות לתהליך העבודה, ברגע שיש סטנדרט עבודה קבוע הרבה יותר קל לדבר בשפה של הצד השני ואין פערים במידע.

המקצועיות של התחום עולה ונוצר למעשה קו דק בין מומחי קידום אתרים למקדמי אתרים מקצועיים. הקו הדק הזה נמצא במידע שאנו נצבור לאחר הקורס, העמקת הידע שלנו , הניסיון האישי ופיתוח העסקי שלנו.

קורס קידום אתרים – קהילה של מקדמים לעבוד איתם


סך כל  הפרמטרים השונים העניקו למעשה שוק מקצועי , אמין ויעיל לקידום אתרים בארץ ובעולם. שיתופי הפעולה בין הבוגרים הם תמידיים ואין פערים במידע לכן כל חילוף ייעשה בצורה הוגנת. כולם עובדים יחדיו בכדי לקדם אתרים מתחומים שונים ואף מתחומים מתחרים.

יש מספיק עבודה לכולם כל הזמן, לעולם לא יגמרו האתרים לקדם , הכול שאלה של איזה דלתות אנחנו כחברת קידום אתרים נפתח בפנינו. 

סטנדרט העבודה נקבע בהתאם למקצועיות והאיכות של מקדמי האתרים הקורס מעשיר אותם ומעניק להם את היכולת להיות מקצועיים ולהעניק את השירות הטוב ביותר בעבור הכסף שהם מקבלים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה