אודות ויצירת קשר

קצת על כותב התוכן בבלוג

שמי אורי זילברשטיין ואני מתמחה בשיווק באינטרנטי כמקצוע כמעט 12 שנים. לימדתי את קורס קידום האתרים במכללת ג'ון ברייס בתל אביב ובירושלים, הרצתי באינספור מקומות החל ממשרד הבריאות, כללית, סמינרים למורים במכון מופ"ת, מט"י חולון ועוד. יש לי תשוקה אמיתית ללמד לכן כל הפוסטים בבלוג הזה נועדו לחנך וללמד על שיווק באינטרנט.

ההרצאה המלאה שלי באיגוד האינטרנט הישראלי (מבוא ל SEO)

פרופילים נוספים שלי: 

האתר הרשמי שלי באנגלית
פרופיל הלינקדין שלי
המאמרים שלי בלינקדין
הבלוג שלי בדה מארקר
חשבון הטוויטר שלי
הכתבות שלי במאקו
האתר שלי בוויקס

התחלתי לכתוב על התחום כמעט מיידית איך שיצאתי מהקורס והבנתי את הפוטנציאל האדיר של התחום הזה, ואת היכולת להביא את המימד הערכי שלי לידי ביטוי בצורה הרבה יותר בהירה, אחד התחומים היחידים בהם היצירתיות שלי נכנסת לתפקיד.

כל חיי הייתי אדם טכני, עבדתי בתמיכות טכניות שכל ספקיות האינטרנט והתשתית בארץ, צברתי ניסיון של שש שנים בתמיכה טלפונית ושירות, לאחר מכן הלכתי להיות מנהל שרתי ווינדוס ומענה לתמיכה בחברת אחסון גדולה בארץ ולאחר מכן החלטתי להצטרף לחזית השיווק באינטרנטית (קידום אתרים) במטרה לשנות את השוק.

כתחום שעדיין לא בשל הבנתי שהיכולת שלי להביא לשינוי על גבי רשת האינטרנט הוא מוחשי ואמיתי, ועם האש הזו שמנחה אותי החלטתי לקחת את הלימודים שלי הלאה ולקרוא כל הזמן על התחום, עברתי קורס קידום אתרים במכללת ג'ון ברייס, היכן שעברתי כבר קורסים קודמים ב CISCO ובלינוקס.

בהחלט אפשר לומר שמצאתי את השילוב המנצח בין כושר התמצאות טכני וידע טכני רב במערכות וליצירתיות שטמונה בי, קידום אתרים מוציא את הפוטנציאל החוצה וממצה אותו, ולכן אני מחוייב להעניק שירות איכותי ללא פשרות ולעשות את הכול למען לקוחותיי.

במידה ויש לכם שאלה על התחום, מעוניינים להתייעץ או שיש לכם שאלות בנוגע לתוכן של הבלוגים שלי, שיתופי פעולה, קישורים ומה לא. אתם מוזמנים ליצור עימי קשר בטופס צור קשר שבצד או לשלוח אליי מייל

אשמח לשמוע מכם