יום ראשון, 25 במרץ 2012

בית הספר למקצועות השיווק באינטרנט - סקירת היום הפתוח

למי ששמע ולמי שלא, מאקו בשיתוף עם מכללת ג'ון ברייס - הדרכה וחברת סאו-סימפל השיקו את בית הספר הרשמי למקצועות השיווק באינטרנט. גוף שמאחד בתוכו את כל מקצועות השיווק באינטרנט תחת קורת גג אחת, איכותית ומקצועית.

השוק האינטרנטי הינו שוק מתפתח ואחת הבעיות שדיברו עליהם לא פעם הייתה חוסר הסטנדרט והאחידות בשוק לאור החסך בגוף מקצועי אחד שיאגד בתוכו את כל המקצועות ויעמיד סטנדרט חדש בשוק העבודה מול הגופים והעסקים השונים המעוניינים לפרסם ולשווק באמצעות האינטרנט.

אין ספק שהאינטרנט מהווה אפיק שיווקי לכל דבר והיום העסקים השונים מהקטנים ביותר ועד לגדולים ביותר מודעים לכוח והפוטנציאל הטמון בשוק האינטרנטי, בכדי להעלות את החשיפה למתוג ולהביא קהל חדש. עד כה היו כל מיני מכללות שונות שבראשן ג'ון ברייס שהעמידו סטנדרט בשוק.

חשוב להבין שחברת סאו-סימפל ובראשה ג'קי סויקיס מהווים סמכות עליונה בכל הקשור לתחום השיווק באינטרנט עם ניסיון של מעל 12 שנה בתחום קידום האתרים והשיווק האינטרנטי, כאשר לוקחים גוף סמכותי ומקצועי כמו ג'ון ברייס ומאחדים אותו עם סאו סימפל ומאקו, מקבלים בית ספר מקצועי ואיכותי שיכול לתת מענה לצרכי השוק ההולך והגדל בתחום השיווק האינטרנטי.

ב-23.3.2012 נערך היום הפתוח לבית הספר בו הצגנו את הקורסים השונים הפתוחים לקהל הפרטי ולעסקים השונים המעוניינים להכשיר את עצמם לשיווק אינטרנטי איכותי, החל מהתמחות בכל זירות הפרסום ועד לקידום אתרים אורגני.הצוות המנצח של ג'ון ברייס


במהלך היום הפתוח הצגתי את הקורס לשיווק באינטרנט, מתוך מגוון הקורסים מכווני ההכשרה שהם תחומי התמחות ספציפיים כגון קורס קידום אתרים או קורס ניהול מדיה חברתית, הקורס שהצגתי הינו שער רחב ומכיל בתוכו את כל האלמנטים מהקורסים האחרים, הקורס הזה הוא היחיד שמכשיר אתכם במגוון הרחב של כל אפיקי השיווק האינטרנטיים וכולל בתוכו את כל הדרוש בכדי להיות יועצי שיווק לחברות באינטרנט, מעולה ליזמים שמעוניינים לקחת את האתר או העסק שלהם הלאה ומעולה בנוסף לתחום התמחות ראשי שנלמד באחד הקורסים האחרים.

ג'קי סויקיס אני ומוזי ביום הפתוח

מיותר לציין שהיה כיף לראות כל כך הרבה אנשים ויזמים שמעוניינים להרחיב את הידע שלהם ולפרוץ לאחד האפיקים הכי חמים ועולים שיש היום בארץ ובעולם, העתיד שלנו נמצא באינטרנט, העתיד המקצועי שלנו טמון ביכולות שלנו למנף את הפלטפורמה העצומה הזו לרווחים אמיתיים ולמימוש פוטנציאלי מלא של העסקים שלנו.

ג'קי סויקיס מדבר ביום הפתוח למקצועות השיווק באינטרנט


אתם מוזמנים לקרוא עוד על הקורסים השונים באתר של מאקו בקישור כאן - http://www.mako.co.il/special-school

אתם מוזמנים אף להרשם לקורס שאני מעביר של שיווק באינטרנט או למחזור הערב של קורס קידום האתרים בבית הספר:
קורס שיווק באינטרנט - http://www.mako.co.il/special-school/Article-f224d2d923f3331006.htm

קורס קידום אתרים - http://www.mako.co.il/special-school/Article-f6c5110fbfa3331006.htm

היום הפתוח למקצועות השיווק באינטרנט

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה