יום חמישי, 24 בפברואר 2011

לשווק כל דבר דרך האינטרנט

מזל טוב. אחרי דרך ארוכה של להיות שכירים, של לחפש משרות הייטק פנויות, של חיזור אחר חברות השמה בהייטק ועבודה במקצוע שנחשב מכניס ונפלא אבל גרם לכם לראות את המשפחה שלכם אחת לשבוע בשל השעות הארוכות בהם הייתם במשרד או בפגישות עבודה בחו"ל, הגעתם לרגע בו אתם יודעים שהגיע הזמן לשינוי. כבר שנים אתם חולמים על זה אבל באיזשהו רגע הבנתם שצברתם מספיק כסף בכדי לעבוד קצת פחות, בשביל לפתוח דף חדש, בשביל לגרום ולאפשר לעצמכם לפרוש כנפיים ולהיות בעלי עסק עצמאי.

החלום עצמו יכול להיות מגוון מאד. יש אנשים החולמים להפוך את התחביב היקר לליבם שעד כה זכה רק לשעות מועטות של פנאי והתפנות אליו (שעות המתוקות והאהובות ביותר כל השבוע), למקור הפרנסה העיקרי והאמיתי שלהם. הם מוכנים לפנות הכול בכדי לאפשר לו לקבל את הבמה. לא משנה אם מה שעולה בליבכם הוא עסק של אפיית עוגות ביתיות משובחות, הקמת יקב משלכם, שיווק מכונות קפה ביתיות או רצון להדריך בני נוער בספורט ימי אתגרי שכה קרוב לליבכם- אתם נחושים לפתוח עסק ריווחי, מצליח ומצוין, למרות שעולים סימני שאלה וספקות, אל תמנעו מעצמכם הזדמנות להגשים את החלום

גם אם אתם בוחרים להישאר בתחום המקצועי הרגיל שלכם אך להפוך לעצמאים עדיין תזדקקו להפוך את עצמכם לידועים בתחום שלכם ולכאלה שיהיה להם בהדרגה שם מקצועי מוכר וקהל לקוחות ההולך וגדל מיום ליום.

בעידן הנוכחי בכדי למתג את עצמכם כך, ובודאי כדי לאפשר לאנשים אחרים להכיר אתכם, את היכולות שלכם ואת העסק שלכם, אם אין ברשותכם תקציבי ענק שימלאו את העיר בשלטי חוצות ענקיים של פרסומת לעסק שלכם בדומה למה שאנו רואים בתעשיית הענק של הטלויזיה, או אם אין באפשרותכם הכלכלית להציף את הרדיו בגינגלים שימשכו אליכם קהל, כדאי יהיה לכם לשווק את עצמכם ב"כיכר העיר" הסואנת והמעודכנת ביותר שיש היום בעולם- האינטרנט

אז כפי שאמרנו זה לא משנה מה אתם רוצים לשווק בתור התחלה עליכם לבנות מערך שיווק אינטרנטי. קודם כל לדאוג לבניית אתר שיהווה חלון ראווה נפלא ומדויק לעסק שלכם. האתר ראוי שייבנה עם ההתייעצות עם איש מקצוע שמבין בקידום אתרים ויוכל לראות שאתם משתמשים היטב במילות קידום וחיפוש מתאימות שיתנו לכם את האמצעים לפנות לקהל היעד המתאים ביותר להגשמת החלום העסקי שלכם. במקביל תצטרכו למתג את עצמכם מבחינה גרפית ודאוג שתהיה אחידות באופן ההצגה הויזואלי והטקסטואלי של מה שאתם עושים כלפי העולם. עכשיו כשיש לכם אתר, בודאי לפחות לקוח אחד מרוצה שהתחלתם לעבוד איתו בעקבות קשרים אישיים, זה הזמן להתחיל להיות נוכחים באמת באינטרנט.

אתם יכולים לעשות זאת דרך כתיבת מאמרים מקצועיים ומאמרי שיווק וקידום. דרך פנייה לפורומים, למשל פורום מוצרי תינוקות, והפיכה לדמות בעלת סמכות מקצועית בתחום שלכם. דרך פרסום של העשייה שלכם דרך רשתות חברתיות כמו הפייסבוק ובעיקר על ידי דאגה אמיתית ונחושה למלא את האינטרנט בצורה חכמה בפעולות שיווקיות מתאימות. תתפלאו באיזה מהירות תוכלו להגיע לכמות גדולה של לקוחות פוטנציאלים אם תפעלו נכון ובצורה מדויקת ואיך החלום שהתחיל בהרהורי כמיהה במשרד לפני כמה וכמה שנים יהפוך להיות עסק שלם ומשגשג שאותו הקמתם ושיווקתם בכוחות עצמכם.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה