יום רביעי, 21 במאי 2014

ערב מבוא חינם להיכרות עם עולם קידום האתרים ושיווק במדיה חברתית - תפתח לעצמך דלת לעולם ההייטק

אם תמיד רציתם להתברג לתעשיית ההייטק, תמיד רציתם את האפשרות לעבוד מהבית או שתמיד חלמתם להיות חלק ממשרד מוצלח, הערב הבא הוא בשבילכם. אני מאמין שכל אחד צריך לקבל את ההזדמנות לפתוח את הדלת לעבודה מהאינטרנט, האינטרנט הוא אוצר בלום של הזדמנויות וקשרים בין אישיים ועכשיו הוא גם חלק מתעשייה הולכת וגדלה מלאה ברווחים.

כל בעל עסק בישראל ובעולם מעוניין להופיע בתוצאות החיפוש במקומות גבוהים במילים שונות, כולם רוצים לדעת איך לפרסם בגוגל, לקבל כמה שיותר חשיפות ולשלם כמה שפחות, כל בעל עסק יודע שלהיות במקום הראשון במילים הקשורות בתחומו יניבו לו רווחים יפים, כל בעל עסק מחפש את המומחה שיכול לתת לו מענה לצורך הזה. 

שוק קידום האתרים צמח בעשור האחרון והיום הוא נמצא בשיאו, ג'ון ברייס מכללת המחשבים המובילה והגדולה בישראל מעבירה את הקורס הותיק ביותר כבר מעל 8 שנים, בניגוד לקורסים אחרים בשוק אשר מכשירים מקדמי אתרים, ג'ון ברייס מכשירים מומחים, או לפחות תצאו משם בדרך להיות מומחים. אני בחרתי ללמד בג'ון ברייס ולא במקומות אחרים מכיוון שהקורס של סאו-סימפל הוא הותיק והמלא ביותר, הוא מעניק את הכלים המקיפים ביותר והמטרה ששם לעצמו הקורס שונה מכל מעבירי הקורסים האחרים. 

אנחנו מכשירים מומחים לקידום אתרים, אנחנו לא מכשירים סתם מקדמי אתרים. אני מאמין שדרך שילוב נכון של לימודים תאירוטיים וכלים פרקטיים של ממש נוכל לבנות קהילה של מומחים שתסייע לא רק לעצמם להתברג לתעשיית ההייטק אלא לעסקים ישראליים לצמוח ולהרוויח יחד.

אני מאמין שנוכל לבנות תשתית ישראלית של מומחי קידום אתרים שתוביל את התעשייה הזו לגבהים חדשים ונהפוך לחוד החנית של האינטרנט הישראלי

ערב מבוא לקידום אתרים ושיווק באינטרנט
ערב מבוא לקידום אתרים ושיווק באינטרנט
לכל הירושלמים והחבר'ה מהאיזור שמעוניינים לפתוח לעצמם דלת לתעשיית ההייטק - הצטרפו אליי ב 29.5.2014 לשעה וחצי, בגן הטכנולוגי במכללת ג'ון ברייס.

תגובה 1: