יום שני, 3 במאי 2010

הוספת כפתור הלייק של פייסבוק לבלוג שלי

הפוסט המעודכן בנושא הוספת כפתור לייק לבלוג שלנו

בהמשך לפוסט האחרון שכתבתי, על כך שפייסבוק נוקטת בצעדים לייעול מול הגולשים שלה, יצא תוסף חדש ומעולה לבלוגים שמעניק לנו את האפשרות לממשק את פייסבוק ישירות לבלוג שלנו, בעזרת כפתור הלייק.

בעזרת קוד פשוט ב -PHP, שפייסבוק השיקו לגולשים לשימוש חופשי, ניתן להטמיע את הכפתור בבלוג שלנו, ובכך להפוך אותו למעט יותר ויראלי משהיה לפני כן. יש לכך יתרונות רבים , כמו שאנו בפייסבוק עושים לייק על תמונות , אירועים ועמודים שונים בתוך האתר, כך ניתן לעשות באתרים מחוץ לפייסבוק.

הכפתור לייק, לא רק שסופר לנו כמה לייקים קיבלנו ומראה לנו בתמונות את האנשים אשר סימנו לייק, אלא גם מפרסם על הקיר שלהם קישור חוזר לאתר שהם סימנו בו לייק, מה שמעלה את רמת החשיפה של הבלוג שלנו.
החסרון היחיד שקיים, הוא משקל הקישורים בעמוד שאותו מסמנים, אם מסמנים אותו מאות אנשים, יצאו מאות קישורים החוצה חזרה לפייסבוק. אמנם עוד לא נתקלתי במצב כמו זה, אבל הדבר יכול להיות בעייתי.

כך או כך , בקלות רבה אנו יכולים להעלות את החשיפה שלנו במידה ומסמנים לייק האנשים הנכונים. בבלוג החברה כבר הטמיעו את הכפתור. ויש לפוסט הזה אחלה לייקים :) תרגישו מוזמנים להוסיף אחד משלכם.

למאמר המלא על איך להוסיף את כפתור הלייק של פייסבוק לכתבות שלנו?

8 תגובות:

 1. היי

  איך מוסיפים כפתור לייק לבלוגר? אני רואה שגם כאן אין???

  השבמחק
 2. היי אורי ,אחרי כמה נסיונות לצרף את הקוד לבלוגר בעריכת HTML לרשומה חדשה נתקלתי בהודעת שגיאה ,אני רואה שאצלך זה מופיע בצורה יפה ... שאלתי האם תוכל להסביר לנו איך אפשר להוסיף לבלוגר את הקוד בצורה מפורטת ?תודה מראש ליאור

  השבמחק
 3. אני אעלה פוסט המסביר איך להטמיע כפתור לייק בתוך הבלוגר ביחד עם תמונות מעט מאוחר יותר השבוע..
  בגדול עלייך להכנס ל"ערוך HTML" לסמן את "הרחב פעילות ישומון" ואז להדביק את הקוד בין תגית הHEAD לBODY .

  אבל עדיפות שתמתין עד לאמצע שבוע בכדי לקבל תשובה מלאה ומפורטת.

  השבמחק
 4. אני מחכה... , תודה אורי (-:

  השבמחק
 5. איך להוסיף את כפתור הלייק לבלוגר בלבד

  http://www.ori-seo.com/2010/10/blog-post_20.html

  השבמחק
 6. תודה רבה אורי מאוד עזרת לי ,מאמר מאוד מרשים ויעיל ,LIKE בגדול

  השבמחק
 7. אורי שאלה נוספת ...,האם ישנה אפשרות לצרף את כפתור הלייק גם על הדף הראשי של הבלוג (כך שתופיע על כל הפוסטים בכניסה לבלוג) אם כן ,אחרי איזה שורה אני אדביק את הקוד? שוב תודה וסליחה על הטירחה (-:

  השבמחק
 8. אם תכנס לתבנית ההצגה הראשית... תוכל להוסיף את הקוד בהתאם כמו כאן, רק בתחילת גלילת הפוסטים...

  עדיף לגבות את הבלוג לפני עשיית צעד כזה

  השבמחק